Opis Sesji

Strefa

(dys)komfortu

Strefa (dys)Komfortu to sztuka typu Teach Art Spectacle®, która szczypie od środka. Jest to swoisty mentoring na deskach Teatru, który dotyka tego, co w życiu tak naprawdę się liczy i jest ważne. Wskazuje na siłę, którą inni nazywają prawdziwą motywacją.
więcej →

Mówi o rozwoju, bez którego pracownik, handlowiec, firma stoi w miejscu lub się cofa; o poszukiwaniu sposobu na to, by się nie wypalić we własnej pracy.  Sztuka dotknie od środka, zatrzyma, zastanowi, nawet przemieni. Nie zostawi obojętnym. Widzom stawiamy pytania o to: jak znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym? Jak poradzić sobie z wypaleniem? Jak czerpać satysfakcję z pracy w sprzedaży i obsłudze klienta? Jak nie stać w miejscu i się rozwijać? Jak znaleźć odpowiednie źródło rozwoju? Scenariusz zakłada sploty wydarzeń, historie i dialogi, które trudno ubrać w krótki opis. Sztuka grana jest przez ośmiu aktorów przez co jest bardzo dynamiczna, wciąga jak dobry film i bawi przez ośmieszanie paradoksów codziennego życia, w którym szukamy własnego rozwoju.

Handlowiec, Specjalista ds. obsługi klienta czy inny pracownik szukający rozwoju osobistego prędzej czy później trafia na filmiki i rady coachów, którzy są aktywni w internecie. Dokładnie w takim momencie rozpoczyna się nasza historia, która jest przenośnią życia dzisiejszych pracowników. Widz poznaje losy: Mentora Fejka (Adam Szaran) i Grzesznika (Roman Kawszyn), którzy poprowadzą go razem z Tomaszem Freemanem (Michał Malinowski), jego żoną Magdą (Urszula Dębska) i ich przyjacielem Michałem (Paweł Burczyk) przez meandry sukcesu! Postaci zatracają się w pozytywnym myśleniu! Wchodzą w pogoń za pieniędzmi, posiadaniem dobrych aut czy garniturów.  To jest to! To jest życie! "Idź po trupach do celu, nie zwracaj uwagi na nikogo, liczysz się tylko Ty! Wyjdź ze swojej strefy komfortu!" Jak to wszystko mieć? Jak to zrobić? Oni ci to teraz powiedzą…

Kompetencje, które tym razem rozwijamy u widza to: umiejętność kreowania własnego rozwoju, selekcji treści motywacyjnych obecnych na rynku i pracy nad własną motywacją. Spektakl motywuje do poszukiwania odpowiedniej ścieżki rozwoju na własnym stanowisku ale pomaga też znaleźć właściwe podejście do work life balance. Sztuka skierowana jest przede wszystkim do pracowników sprzedaży i obsługi klienta, dla których utrzymanie odpowiedniego poziomu motywacji jest bardzo ważne dla efektywności i dbania o własny rozwój i motywację.


Czas trwania ok. 2h (w tym 15 min. przerwa)
Spektakl można zobaczyć w Teatrze Kamienica lub zamówić na własne spotkania firmowe.

Sesję tworzą:

Michał Malinowski
Michał Malinowski

Aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, absolwent PWSFTviT w Łodzi. Można go oglądać m.in. na deskach teatru Capitol oraz w serialach Pierwsza Milosc i Na Wspolnej. Prywatnie pasjonat podróży autostopem i zapalony żeglarz.
Fot. Agnieszka Kumuda

Urszula Dębska
Urszula Dębska

Aktorka telewizyjna i teatralna. Studiowała Prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz marketing rozrywki w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Jako dziecko występowa w teatrach telewizji. Zadebiutowała u Krzysztofa Zanussiego w  1993 roku w produkcji „Chopin na Zamku”, w latach 1999-2008 należała do głównej obsady serialu „Plebania”.

Grała w takich serialach jak m.in. „Kryminalni”, „Wszystko przed nami” i „Na dobre i na złe”. Od 2009 roku jedna z głównych postaci serialu „Pierwsza Miłość”. Zagrała w szweckiej produkcji „Johan Falk”. Wystąpiła w VI edycji programu „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Gra w spektaklu teatru Capitol „Dwie Połówki Pomarańczy” oraz Teatru Fabryka Marzeń „Szalone Nożyczki”.

Kinga Suchan
Kinga Suchan

Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Polska Lara Croft - udzieliła głosu tej postaci w najnowszym filmie 'Tomb Raider’. Obecnie związana z warszawskim Teatrem Dramatycznym, na deskach którego można zobaczyć ją w spektaklach "Miarka za miarkę", " Kinky boots" oraz " Sługa dwóch panów". Kocha pracę przed kamerą, pasjonuje się praca z ciałem i głosem. Kiedy chce na chwilę złapać oddech od aktorstwa - uczy jogi i chodzi na ściankę wspinaczkową.

Tomek Marczyński
Paweł Burczyk

Pochodzi z aktorskiej rodziny.  Zawsze chciał być klaunem, w końcu jednak wybrał aktorstwo, które wydawało mu się łatwiejsze.  Na swoim  koncie ma ponad 100 ról filmowych i teatralnych. Od paru lat fizycznie i emocjonalnie związany z Teatrem Kamienica. Pasjonat sztuk walki. W ramach swojej Kuchni Aktorskiej serwuje Warsztaty Castingowe. Wraz z żoną, Olimpią wyprodukował monodram komediowy "4 tony podłogi", w którym możecie go Państwo zobaczyć na deskach teatrów w całej Polsce.

 

Prywatnie zakochany mąż i przeszczęśliwy ojciec dwojga wspaniałych młodych ludzi Wiktorii i Maksymiliana.

Tomek Marczyński
Tomek Marczyński

Świeżo upieczony absolwent Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Mogliście go Państwo zobaczyć w Teatrze Ludowym w Krakowie, Studyjnym w Łodzi oraz Teatrze w Gnieźnie. Wystąpił w filmie Soyer w reżyserii Łukasza Barczyka i  Ułaskawienie Jana Jakuba Kolskiego. Obecnie jest zaangażowany w spektakle niezależnego Teatru XL w Warszawie.

Jego pasją są podróże. Samotnie przepłynął kajakiem całą Wisłę, surfował w Maroko, a obecnie planuje wyjazd do Kenii. Żeglarz i zapalony windsurfer.
Fot.Grzegorz Gołębiewski

Adrianna Kućmierz
Adrianna Kućmierz

Aktorka, wokalistka, a także tancerka. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie (dawne PWST), Szkoły Muzycznej i Szkoły Wokalno-Aktorskiej.

Role m.in. w Teatrze im.J.Słowackiego w Krakowie, Teatrze Polskim i Teatrze Kamienica w Warszawie. Można oglądać ją w serialach na antenie TVN, Polsat, TVP (Klan, M jak miłość, Przyjaciółki, Singielka). Gra także w musicalach ("Czarownice z Eastwick", "Rodzina Addamsów") w Teatrze Syrena, tańczy, komponuje i śpiewa własne piosenki.
Najłatwiej spotkać ją w podróży, blisko natury lub przy dobrej kawie.

Adam Szaran
Adam Szaran

Coach, trener, handlowiec i manager. Od 12 lat występuje przed ludźmi na salach konferencyjnych, w teatrach i na stadionach.

Wielokrotnie występował w TVN BiS, był ekspertem DD TVN, prowadził audycje w Radiu Bogoria oraz KRZ.
Twórca – autor wielu pozycji rozwojowych na rynku wydawniczym, pisze artykuły dla Nowej Sprzedaży i OHH magazine.
Jego wystąpienia to mieszanka stand-upu i mocnych treści.
Występował w 2 przedstawieniach teatralnych. Grał drzewo, konia w karocy i żołnierza w filmie “Jutro idziemy do kina” (reż. M. Kwieciński) – widać było plecy.

Roman Kawszyn
Roman Kawszyn

Praktyk sprzedaży. Handlowiec i Manager. Laureat „Złotej Liry” – nagrody za odkrycie teatralne 1985 roku 🙂

Twórca i organizator Akademii Handlowca, organizowanej w Teatrze Kamienica, gdzie występuje i odpowiada za selekcję mówców. Trener Akademii Telewizyjnej TVP, jego wystąpienia emitowały TVP, CNBC oraz TVN BiŚ, jest autorem audycji radiowych.
Autor czterech książek. Jego wykładywydawane są na CD audio i rozchodzą się w tysiącach egzemplarzy. Ceniony za stand-upową formę wystąpień.

Nel Szaran
Nel Szaran

Nel Szaran. Wrażliwa 7 latka, która kocha sport, sztukę, podróże no i oczywiście rodzinę. Prowadzi własny kanał na Youtube „Cel dla Nel”.

Michał Mazurczak
Michał Mazurczak

Przez osiem lat związany z warszawskim Teatrem Kamienica. Można go było zobaczyć na deskach teatru w spektaklach „I tak Cię kocham”, „Za rok o tej samej porze”, „Don Kichot w Kamienicy”.

Marek Braun
Marek Braun

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Wydział: „Aktorstwo Dramatyczne”. Od 2011 związany z Teatrem Powszechnym im. J. Kochanowskiego  w Radomiu. W swoim dorobku artystycznym może pochwalić się wieloma rolami, szerszemu gronu widzów znany jest także z wielu ról komediowych. Do ostatnich z tego gatunku zaliczyć można znudzonego życiem małżeńskim Daniela („ Z drugiej strony” reż. Z. Rybka) czy nierozgarniętego Wacława w bijącym rekordy popularności Maydayu 2 w reż Z. Rybki. W 2017 odznaczony Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Magda Kwiatkowska
Magda Kwiatkowska

Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych im St. Wyspiańskiego w Krakowie Filii we Wrocławiu. Debiutowała w spektaklu „Most nad doliną”, w reż. Joanny Grabowieckiej w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie. Za rolę Zsófi otrzymała wyróżnienie aktorskie na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona”. Obecnie związana z Teatrem Polskim im. A.Szyfmana w Warszawie, gdzie można ją zobaczyć w spektaklu „Borys Godunow” w reżyserii Petera Steina.

Scenariusz

Krystian
Nowakowski

Reżyseria

Adrianna Maja Kućmierz

Kierownictwo techniczne

Michał
Mazurczak

Realizacja światła i dźwięku

Maciej
Margas

Obsada Sesji “Strefa (Dys)Komfortu”

Tomasz Freeman, mąż Magdy – Michał Malinowski/Marek Braun
Magda Freeman, żona Tomasza - Urszula Dębska/ Adrianna Kućmierz
Pracownica Korporacji/Pielęgniarka – Kinga Suchan
Michał, przyjaciel Tomasza – Paweł Burczyk
Pracownik Korporacji/Uczestnik Szkolenia – Tomasz Marczyński
Szefowa Tomasza – Adrianna Kućmierz/Magda Kwiatkowska
Mentor Fejk – Adam Szaran
Grzesznik – Roman Kawszyn

Kiedy i

GDZIE?

Terminy najbliższych spektakli:

Teatr Kammienica

18.11.2019 godz. 17.00: scena Orla w Teatrze Kamienica w Warszawie, Al. Solidarności 93.

Jeśli są Państwo zainteresowani realizacją spektaklu tylko dla Waszej Firmy, na pokazie zamkniętym, w dowolnym miejscu w Polsce i za granicą, prosimy o kontakt

Sektor
VIP
250 zł netto
(307,50 zł brutto)
rzędy I-VII

(termin 18.11.2019)

Sektor
GOLD
220 zł netto
(270,60 zł brutto)
rzędy VIII–XII

(termin 18.11.2019)

Sektor
SILVER
200 zł netto
(246 zł brutto)
rzędy XIII–XVIII

(termin 18.11.2019)

Jeśli interesuje
Cię zakup firmowy
lub oferta na własne spotkanie/event

Kontakt

Kontakt

Adres kontaktowy:
ul. Okólna 2R/2 05-825 Grodzisk Mazowiecki
ARLETA KAWSZYN

KATARZYNA SZARAN

Product Manager
katarzyna@teachart.pl
+48 534 518 857
ARLETA KAWSZYN

ARLETA KAWSZYN

Key Account Manager
arleta.kawszyn@alfianco.pl
+48 500 176 605
AGNIESZKA RATAJCZAK

AGNIESZKA RATAJCZAK

Key Account Manager
agnieszka.ratajczak@alfianco.pl
+48 533 030 015