Opis Sesji

Nieboski

Fakap

Nieboski Fakap to pierwsze "szkolenie za pomocą spektaklu teartalnego”, które powstało w ramach kategorii rozwojowej pracowników Teach Art Spectacle®. Jest to sesja szkoleniowa na deskach Teatru, której tematyka jest ściśle związana ze sprzedażą. Zadaje pytania kluczowe: co decyduje o skuteczności w sprzedaży? Co w sprzedaży jest najważniejsze? Co sprawia, że handlowiec jest skuteczny, zmotywowany i czerpie radość z tego co robi? Gdzie leży sekret skuteczności handlowej? Czy odpowiedzią będą odpowiednie techniki sprzedaży, sposoby komunikacji z klientem, magiczne formuły i sposoby zachowań czy jednak sekret leży w zupełnie innym miejscu? więcej →

Spektakl zawiera elementy komedii i tragedii, bawi i uczy. Zmienia postawy pracowników sprzedaży i obsługi klienta. A to przecież właściwa postawa handlowca sprawia, że klient chce budować z nim długofalowe relacje. Nieboski Fakap wywołuje efekty podobne do Power Speech. Scenariusz sztuki, która staje się swoistego rodzaju mentorską sesją coachingową, jest dziełem wybitnych scenarzystów oraz konsultantów z zakresu sprzedaży, psychologii, neuromarketingu i duchowości. Skierowany jest na budowanie kompetencji sprzedażowych, wzmacnianie pewności siebie handlowca, motywacji i pragnienia zdrowego rozwoju. Premiera odbyła się 4 grudnia 2017 roku i od tej pory spektakl zagrany był już wielokrotnie w Teatrach i na pokazach wewnętrznych w czasie eventów firmowych. Do dziś obejrzało go już 1500 widzów. Za każdym razem wywołuje salwy śmiechu ale i łzy wzruszenia.

Główny bohater sztuki, Adam Seler, to typowy PH, doradca klienta, w którego życiu następuje moment krytyczny. Od tej pory zaczynają się dziać zaskakujące rzeczy i choć wszystko dalej dotyczy jego życia i pracy, to zarówno on jak i widz widzą swoje alternatywne odbicie, które uświadamia, że to co na zewnątrz to tylko marna reprezentacja tego co jest w środku. Niczym w powieści Dickensa, Scroogowi ukazują się duchy skrzywdzonych, dzięki czemu bohater zmieni swoje życie, tak główny bohater naszej sztuki zmienia swoją postawę i zaczyna najtrudniejszą rzecz na świecie – doceniać swoją wartość i lubić samego siebie. I to wszystko w kontekście prawdziwych sytuacji handlowych, kontaktów z klientami, codzienności, która z perspektywy nie jest już taka oczywista. Czy jest jego historia jest w stanie zmienić Ciebie? To trzeba sprawdzić osobiście.

Kompetencje, które rozwija spektakl i efekty które wywołuje to: zwiększenie poziomu motywacji pracowników, umiejętność poszukiwania motywacji wewnętrznej, umiejętność analizy własnych sytuacji sprzedażowych, umiejętność dopasowania do klienta, budowanie na wartościach, odporność na manipulację.


Czas trwania ok. 2h (w tym 15 min. przerwa)
Spektakl można zobaczyć w Teatrze Kamienica lub zamówić na własne spotkania firmowe.

Sesję tworzą:

Roman Kawszyn
Roman Kawszyn

Praktyk sprzedaży. Handlowiec i Manager. Laureat „Złotej Liry” – nagrody za odkrycie teatralne 1985 roku 🙂

Twórca i organizator Akademii Handlowca, organizowanej w Teatrze Kamienica, gdzie występuje i odpowiada za selekcję mówców. Trener Akademii Telewizyjnej TVP, jego wystąpienia emitowały TVP, CNBC oraz TVN BiŚ, jest autorem audycji radiowych.
Autor czterech książek. Jego wykładywydawane są na CD audio i rozchodzą się w tysiącach egzemplarzy. Ceniony za stand-upową formę wystąpień.

Adam Szaran
Adam Szaran

Coach, trener, handlowiec i manager. Od 12 lat występuje przed ludźmi na salach konferencyjnych, w teatrach i na stadionach.

Wielokrotnie występował w TVN BiS, był ekspertem DD TVN, prowadził audycje w Radiu Bogoria oraz KRZ.
Twórca – autor wielu pozycji rozwojowych na rynku wydawniczym, pisze artykuły dla Nowej Sprzedaży i OHH magazine.
Jego wystąpienia to mieszanka stand-upu i mocnych treści.
Występował w 2 przedstawieniach teatralnych. Grał drzewo, konia w karocy i żołnierza w filmie “Jutro idziemy do kina” (reż. M. Kwieciński) – widać było plecy 🙂 .

Adrianna Kućmierz
Adrianna Kućmierz

Aktorka, wokalistka, a także tancerka. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie (dawne PWST), Szkoły Muzycznej i Szkoły Wokalno-Aktorskiej.

Role m.in. w Teatrze im.J.Słowackiego w Krakowie, Teatrze Polskim i Teatrze Kamienica w Warszawie. Można oglądać ją w serialach na antenie TVN, Polsat, TVP (Klan, M jak miłość, Przyjaciółki, Singielka). Gra także w musicalach ("Czarownice z Eastwick", "Rodzina Addamsów") w Teatrze Syrena, tańczy, komponuje i śpiewa własne piosenki.
Najłatwiej spotkać ją w podróży, blisko natury lub przy dobrej kawie.

* W niektórych spektaklach Nieboskiego Fakapu rolę Pani Kasi gra Lidia Pronobis

Michał Mazurczak
Michał Mazurczak

Przez osiem lat związany z warszawskim Teatrem Kamienica. Można go było zobaczyć na deskach teatru w spektaklach „I tak Cię kocham”, „Za rok o tej samej porze”, „Don Kichot w Kamienicy”.

Jego obecną pasją jest organizacja imprez i eventów o niepowtarzalnym charakterze.
Wielki fan życia i swojej 2,5 letniej Córki Natalki, pasjonat pięściarstwa i dobrego rumu.

Tomek Marczyński
Paweł Burczyk

Pochodzi z aktorskiej rodziny.  Zawsze chciał być klaunem, w końcu jednak wybrał aktorstwo, które wydawało mu się łatwiejsze.  Na swoim  koncie ma ponad 100 ról filmowych i teatralnych. Od paru lat fizycznie i emocjonalnie związany z Teatrem Kamienica. Pasjonat sztuk walki. W ramach swojej Kuchni Aktorskiej serwuje Warsztaty Castingowe. Wraz z żoną, Olimpią wyprodukował monodram komediowy "4 tony podłogi", w którym możecie go Państwo zobaczyć na deskach teatrów w całej Polsce.

 

Prywatnie zakochany mąż i przeszczęśliwy ojciec dwojga wspaniałych młodych ludzi Wiktorii i Maksymiliana.

Magda Kwiatkowska
Magda Kwiatkowska

Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych im St. Wyspiańskiego w Krakowie Filii we Wrocławiu. Debiutowała w spektaklu „Most nad doliną”, w reż. Joanny Grabowieckiej w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie. Za rolę Zsófi otrzymała wyróżnienie aktorskie na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona”. Obecnie związana z Teatrem Polskim im. A.Szyfmana w Warszawie, gdzie można ją zobaczyć w spektaklu „Borys Godunow” w reżyserii Petera Steina.

Reżyseria

Maciej Margas

Reżyser, fotograf i filmowiec

Laureat nagrody Grand Press Photo 2016. Ukończył Warszawska Szkole Filmowa jako realizator obrazu filmowego, reżyserując również wiele etiud. Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Z nakreślona wizja działa jak kula śnieżna – nie da się go powstrzymać.

Obsada Sesji Nieboski Fakap

Adam Seler – Roman Kawszyn
Św. Piotr – Adam Szaran
Pani Kasia – Adrianna Kućmierz/Kinga Suchan/Magda Kwiatkowska
Szef – Michał Mazurczak
Klient - Paweł Burczyk

Kiedy i

GDZIE?

Terminy najbliższych spektakli:

Teatr Kammienica

22.05.2019, godz. 17.30: sala Elitarna w Teatrze Kamienica w Warszawie, Al. Solidarności 93.

Jeśli są Państwo zainteresowani realizacją spektaklu tylko dla Waszej Firmy, na pokazie zamkniętym, w dowolnym miejscu w Polsce i za granicą, prosimy o kontakt

Sektor
VIP
250 zł netto
(307,50 zł brutto)
rzędy I – IV

(termin 22.05.2019)

Sektor
GOLD
220 zł netto
(270,60 zł brutto)
rzędy V – VIII

(termin 22.05.2019)

Sektor
SILVER
200 zł netto
(246 zł brutto)
rzędy IX-XIII

(termin 22.05.2019)

Jeśli interesuje
Cię zakup firmowy
lub oferta na własne spotkanie/event

Kontakt

Kontakt

Adres kontaktowy:
ul. Okólna 2R/2 05-825 Grodzisk Mazowiecki
ARLETA KAWSZYN

KATARZYNA SZARAN

Product Manager
katarzyna@teachart.pl
+48 534 518 857
ARLETA KAWSZYN

ARLETA KAWSZYN

Key Account Manager
arleta.kawszyn@alfianco.pl
+48 500 176 605
AGNIESZKA RATAJCZAK

AGNIESZKA RATAJCZAK

Key Account Manager
agnieszka.ratajczak@alfianco.pl
+48 533 030 015